Дізнайтеся все про різні види риболовлі!

види риболовлі

Троллінг, ярусний лов, офшорний лов, ковзний лов… існує кілька видів лову в залежності від риби, ракоподібних або молюсків. Види зустрічаються в певній частині води (біля дна, на дні, на поверхні або в середині води). Але які методи є найпопулярнішими сьогодні? У цій статті ви відкриєте для себе основні техніки, які дозволять вам зробити перший крок і вибрати ті, які відповідають вашим очікуванням.

Тролінг

Це традиційний метод для дослідження великих територій у пошуках хижої риби. Для практики цієї техніки можна використовувати кілька приманок.

Існує дві техніки тролінгу:

  • прямий тролінг: тобто відсутність тролінгової волосіні або додаткових обважнювачів на волосіні, яка отримує приманку;
    тролінг з використанням тролінгової волосіні або грузил на тролінговій волосіні.
  • Він також дозволяє виловлювати рибу середнього розміру: у тропічних водах (треваллі, морські окуні, королівська скумбрія, барракуда, тунець тощо) і в помірних водах (окунь, скумбрія, путасу, лишайник тощо).

Ярусний лов

Яруси — вибіркові знаряддя, засновані на наявності гачків. Цю техніку можна встановити на кількох глибинах залежно від шуканого виду.

Він складається з трьох видів ярусного лову:

  • поверхневі яруси: утримуються кількома поплавцями;
  • донні яруси: утримуються на дні якорем;
  • змішані яруси: грузики і поплавці кріпляться по черзі уздовж волосіні.

Зберігають їх у тазах місткістю від 50 до 100 л. На гачки кріпиться наживка (кальмар, восьминіг та ін.), що дозволяє ловити рибу. Дійсно, установку потрібно робити в напрямку течії, дотримуючись постійного кута між курсом і течією, щоб не змішати основну волосінь (мотузку) і гаки. Таким чином, ярус сигналізується за допомогою кількох буїв, ідентифікованих реєстраційним номером човна.

Гаманець невод

Невід — це сітка, що утворює півколо, яка використовується на поверхні для оточування зграй риб, виявлених ехолотом. Його кладуть у воду, яка обертається навколо зграї риб. Після завершення оточення та для запобігання втечі риби сітку оточують і закривають знизу за допомогою спеціального троса: повзунка.

Ловля капканом

Це пастки, розміщені на морському дні. В принципі, цей метод складається з жорсткої конструкції, яка покрита сіткою, а також отвору, який називається «жолоб». Залежно від типу шуканого виду слід використовувати пастки різної форми з відповідною приманкою. Загалом, укладання пасток виконується лінією, тобто пастки (або пастки) з’єднані одна з одною та обтяжені, щоб добре лежати на дні. Підйом здійснюється після виходу з пастки протягом певного періоду часу, а потім види висаджуються живими.

Тралення

Траулер – це судно, яке буксирує сітку: трал, що має форму воронки. Він також може буксирувати свій трал між двома водами (пелагічні трали) або на дні (донні трали).

  • Пелагічний трал: метод лову риби у відкритій воді, яка знаходиться між дном і поверхнею (пелагічні види, які живуть концентрованими зграями), наприклад анчоуси та сардини.
  • Донний трал: буксирується одним судном і з’єднується з човном за допомогою кабелів. Розбіжні панелі встановлюються в передній частині трала, а потім дозволяють його відкрити. Таким чином, він полягає в націленні на «бентосні» види, що мешкають на морському дні, такі як лангустини або морський язик.

Рибальська сітка

Для лову вугра з давніх-давен використовується сітка-кільце, яка називається «жерве». Являє собою розбірну сітку у вигляді довгої пастки конічної або циліндричної форми, закріплену на кільцях або інших жорстких конструкціях. Встановлення сітки на файке досить складне, що вимагає в основному досвідчених рибалок, які знайомі з дном, на яке її слід натягувати.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *